Privaatsuspoliitika

Privaatsus

Veebileht www.hanked.ee kasutab küpsiseid järgnevatel eesmärkidel: Sessioonihaldus sisselogitud kasutajate jaoks: Informatsioon koosneb unikaalsest identifikaatorist mis luuakse sisselogimisel ja hoiab kasutaja sisse logituna kindla perioodi vältel kasutajamugavuse ja kasutaja toimingute logimise eesmärgil. Identifikaator ei ole seostatav personaalse ID koodiga ja seda ei jagata teiste kodulehtedega. Kasutajate veebilehe kasutuse analüüs: küpsiste poolt kogutud info veebilehe kasutamise ajal, sealhulgas IP aadress, on hoiul Mercell Estonia OÜ Iiri serverites. Seda infot kasutatakse ainult juhul kui on vaja osutada kasutajatuge ja seda ei edastata kolmandatele osapooltele.

Personaalne informatsioon

Tundlikku isiklikku informatsiooni ei jagata kolmandate osapooltega ega kasutata aktiivselt Marcell Estonia OÜ portaalis. Kui hange või lepe on allkirjastatud, edastatakse sertifitseerija poolt SDO(Teenuse andmeobjekt). SDO-d kasutatakse ainult juhul, kui on vaja valideerida sertifikaati kaebuse korral. SDO ei sisalda lihtteksti vormis personaalseid identifitseerimiskoodde.

Brauserid

Mercell Estonia OÜ toetab enimkasutatavaid brausereid. Praeguse seisuga kuuluvad selle definitsiooni alla: Firefox, Google Chrome ja Safari. Kasutajad on ise vastutavad brauseri versiooni uuendamise eest. Sellega seaoses ei võta Mercell vastutust uuendamata brauseri kasutamisest tulenevate komplikatsioonide eest.

Autoriõigused

Mercell Estonia OÜ ja teenuse ostja omavad täit omandiõigust ja autoriõigust enda publitseeritud informatsioonile Mercell Estonia OÜ kodulehel, välja arvatud üldkasutatav informatsioon. Informatsiooni ei või üheski vormis jagada või müüa kolmandatele osapooltele.