Meist

Mercell on Läänemeremaade suurim hankekeskkond,

mis on üheaegselt koostööpartneriks nii hankijale kui pakkujale. Meie pikaaegne kogemus e-hangete valdkonnas sai alguse juba 1999. aastal Norras, kus asub tänaseni ettevõtte peakontor. Mercell Eesti esindus loodi 2007. aastal ja tänaseks oleme tegevusega lisaks laienenud Lätti, Leetu, Taani, Saksamaale, Rootsi ning Soome.

Mercell Eesti Tallinna kesklinna hubases kontoris töötab 15 inimest, kes kõik oma tegevuses on alati toeks nii hankijale kui pakkujale. Avaldame igapäevaselt uued avaliku-, äri- ja erasektori hanked. Lisaks koondame kokku iga-aastased hankeplaanid, planeeritavate uusehitiste info, riigihangete eelteated ja tulemused ning uuendamisele tulevad hankelepingud. Selleks monitoorime enam kui 5000 alginfoallikat üle Euroopa. Anname kliendile ülevaate tema tegevusvaldkonnas toimuvast, hoides kokku aega ning andes võimaluse võita uusi kliente ja koostööpartnereid.

Äri- ja erasektoris oleme koostööpartneriks mitmetele korteriühistutele ja suurettevõtetele. Mercelli keskkonnas korraldavad oma ostud Viru Keemia Grupp AS, SEB Pank, KKT Oil OÜ, Eesti Pank, Rimi Eesti Food AS, DnB Pank ja teised. Norras ja Taanis on Mercell riigi koostööpartneriks ja kõik avaliku sektori hanked korraldatakse elektroonselt läbi e-hankekeskkonna.

Mercelliga oled alati konkurentidest sammu võrra ees.